Dr. Kuşhan Hotel - Dr. Kuşhan Hotel

Dr. Kuşhan Hotel

Dr. Kuşhan Hotel
Dr. Kuşhan Hotel
Açık Havuz
Lobi
Suit Oda
Standart Oda
Dinlenme ve masaj
Hamam
Sauna
Türk Hamamı
Dr. Kuşhan Hotel
Dr. Kuşhan Hotel
Açık Havuz
Lobi
Suit Oda
Standart Oda
Dinlenme ve masaj
Buhar Odası
Sauna
Türk Hamamı
PlayPause
previous arrow
next arrow
 
 

Bir otelden fazlası

Otelimiz İstanbul Polonezköy’de yerleşik 4 yıldızlı 60 odalı butik bir oteldir. Otel sahibi Dr.Kuşhan uzun yıllar yurt dışında eğitim aldı. Sağlıklı, kaliteli yaşam sunan ve kilo detoksu yapan Avrupa ve Amerika’da ki spa merkezlerini inceledi. Fazla kilolular için en uygun kaliteli yaşam şartlarını sağlayacak oteli tasarladı. Otel aynı zamanda tüm medeni dünya insanlarını da mutlu edecek kalite ve konfor seviyesinde inşa edildi.

Bina mimari olarak Osmanlı hamam mimarisine modern bir göndermedir. Tüm oda kapıları büyük avlulara açılmakta olup, pencereler orman manzaralıdır. Binanın her köşesinde ahşabın sıcaklığı hissedilmektedir.

Misafirlerimizin hizmetine sunulan 10 suit, 32 standart ve 18 balkonlu çatı katı olmak üzere 60 odamız bulunmaktadır. Odalarda TV, minibar, kasa, telefon, klima, saç kurutma makinası, kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır. Otelimizin her noktasında ücretsiz ve kablosuz internet erişimi vardır.

Kapalı alanda 250 kişilik restoran misafirlerimizin hizmetindedir. Restoranımız aynı zamanda kafe hizmeti de vermektedir.

Ayrıca açık havuz başında bir kış bahçesi bulunmaktadır. Üç tarafı camlarla kaplı olan bu bölümün yazın camları açılmaktadır.

Dış havuz başında oturma ve güneşlenme üniteleri her an hizmete hazırdır.

60 kişilik toplantı salonu ve 30 araçlık ücretsiz otopark bulunmaktadır.