Spor - Dr. Kuşhan Hotel

Spor

Orman içi yürüyüş 1
Orman içi yürüyüş 2
Orman içi 1
Orman içi 2
Yüzme 1
Yüzme 2
Yüzme 3
Fitness 2
Fitness 3
Fitness 5
Orman içi yürüyüş
Orman içi yürüyüş
Orman içi yürüyüş
Orman içi yürüyüş
Su sporları
Su sporları
Su sporları
Fitness
Fitness
Fitness
PlayPause
previous arrow
next arrow
 
 

Orman içi yürüyüş

5 kilometrelik orman içi yürüyüş parkuru İstanbul’un en güzel yürüyüş alanıdır. Tabiat parkı olup devletin koruması altındadır. Yürüyüş yolunun etrafındaki ağaçların üst dalları yazın kapanarak tamamı gölge olan bir çatı oluşturmaktadır. Bir doğa harikası olan bu alana motorlu araçların girmesi yasaktır. Yürüyüş esnasında kuş sesleri dışında hiçbir gürültü yoktur.

Misafirlerimiz için biri sabah diğeri öğleden sonra olmak üzere iki defa yürüyüş programı uzman eğitmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Çok ilgi gören bu yürüyüş programına birçok misafirimiz katılmaktadır.

Yürüyüş programı kişinin yaşına, kilosuna ve sağlık durumuna göre spor hocası tarafından düzenlenmektedir. İkinci yürüyüş alanı köy içinde 3 kilometrelik bir yoldur. Sağlık durumu uygun olmayanlar ise bahçemizde havuz etrafında yürümektedir.

Fitness Center

Otelimizin büyük egzersiz salonunda her çeşit spor aletleri bulunmaktadır. Spor hocamız her gün saat 12:00 de toplu jimnastik, pilates, yoga, aerobik ve diğer spor aktivitelerini yaptırmaktadır. Spor salonu tüm gün açık olup spor eğitmenimizin size uygun gördüğü aletli jimnastik aktivitelerini sürdürebilirsiniz.

Yüzme ve Su Jimnastiği

Mevsimine göre 27 derece ısıtılmış kapalı havuzda veya yazın açık havuzda isteyenlere su jimnastiği spor eğitmenimiz tarafından yaptırılmaktadır. İsteyen misafirlerimiz havuzlarımızda diledikleri zaman yüzebilirler.

Tenis kortumuz, voleybol, basketbol sahamız ve bilardo salonumuz misafirlerimizin hizmetine her an hazırdır.