- Dr. Kuşhan Hotel

Bizde herkes mutlaka kilo verir!

Bir otelden fazlası...

Otelimiz İstanbul Polonezköy’de yerleşik 4 yıldızlı 60 odalı butik bir oteldir. Otel sahibi Dr.Kuşhan uzun yıllar yurt dışında eğitim aldı. Avrupa ve Amerika’da ki spa merkezlerini inceledi. ve fazla kilolular için en uygun kaliteli yaşam şartlarını sağlayacak oteli tasarladı.

Bildiğiniz lezzet ama diyet!

Her doktor ve diyetisyenin kendine göre bir diyet menüsü vardır. Ama diyet yapanın ne yemek istediği pek sorulmaz. Biz on binlerce diyet yapana ne yemek istediklerini sorduk. En taze ve kaliteli malzemelerle o yemeklerin sağlıklı şekillerini hazırladık.

Ormanda, doğada, suda spor

İstanbul’un en güzel yürüyüş alanı olan Polonezköy ormanını kalbinde 5 kilometrelik orman içi yürüyüş parkuru, Fitness Center, jimnastik, pilates, yoga, aerobik ve diğer spor aktiviteleri, kapalı ve açık havuzda Yüzme ve Su Jimnastiği…

Su ile gelen sağlık SpA

Spa bölümünün tam merkezinde 14×14 ölçülerinde fonksiyonel bir havuz yer almaktadır. Havuz çevresinde iki sauna, jakuzi, şok havuzu, çocuk havuzu, buhar banyosu ve Türk hamamı bulunmaktadır. Masaj salonlarında farklı masajlan uygulanmaktadır.

Videoyu izlemek için tıklayın.

İletişim ve Rezervasyon

Kuşhan Sok. No:4, Polonezköy, 34829 Beykoz-İstanbul  
Tel: +90 216 432 3195   +90 545 899 0010 
Fax: +90 216 432 3046   |   e-posta

    Rezervasyon Formu